Konkursy przedmiotowe
KONKURSY
PRZEDMIOTOWE
Konkurs |
Etap rejonowy |
Etap wojewódzki |
Język polski |
Justyna Dróżdż - 3E Natalia Najdek - 3A Ewelina Pocielej - 3D Chorąży Estera - 3E Zawiła Klaudia - 3E Trączyk Klaudia - 3A op. Bożena Szczęch Natalia Kachnic - 2B op. Teresa Talaga |
Natalia Najdek -3A Ewelina Pocielej -3D op.Bożena Szczęch |
Matematyka |
|
------------------- |
Fizyka |
Jończyk Daria - 2A Najdek Natalia - 3A Wypartowicz Władysław-3E op. StanisławaWypartowicz |
Wypartowicz Władysław-3E op. Stanisława Wypartowicz |
Historia |
|
---------------------------- |
Biologia |
Filuś Patrycja - 3C Bubiak Wiktor - 3B op. Barbara Szczerba |
Filuś Patrycja - 3C op. Barbara Szczerba |
Geografia |
Natalia Najdek - 3A Michał Tomaszewski - 3A Gabriela Mlak - 3E op. Stanisława Głowacz Wiktor Bubiak - 3B Katarzyna Pieczara - 3B op. Małgorzata Chorąży |
Natalia Najdek - 3A op. Stanisława Głowacz |
Chemia |
-------------------------------- | --------------------------- |
J. angielski |
op. Janusz Nieciąg |
op. Janusz Nieciąg |
Język niemiecki |
------------------------------- |
--------------------------- |
Informatyka |
Patryk Wicherek - 3B Krzysztof Pieczara - 3D op. Robert Nowak |
---------------------------- |
Konkurs biblijny |
Tobiasz Urbański - 1C op. ks. Bolesław Żmuda |
--------------------------- |
Wiedza o społecz. |
Ewelina Pocielej - 3D Wiktor Bubiak - 3B op. Sabina Lasek |
---------------------------- |
Konkurs języka angielskiego.
Konkurs polonistyczny.
Justyna Dróżdż - 3E, Natalia Najdek - 3A, Ewelina Pocielej - 3D
Chorąży Estera - 3E, Zawiła Klaudia - 3E, Trączyk Klaudia - 3A
op. Bożena Szczęch
Natalia Kachnic - 2B
op. Teresa Talaga
Konkurs WOS.
Ewelina Pocielej - 3D, Wiktor Bubiak - 3B
op. Sabina Lasek
Konkurs fizyczny.
Jończyk Daria - 2A ,Najdek Natalia - 3A, Wypartowicz Władysław-3E
op. Stanisława Wypartowicz
Konkurs biologiczny
Filuś Patrycja - 3C, Bubiak Wiktor - 3B
op. Barbara Szczerba
Konkurs informatyczny.
Patryk Wicherek - 3B, Krzysztof Pieczara - 3D
op. Robert Nowak
Konkurs geograficzny.
Natalia Najdek - 3A, Michał Tomaszewski - 3A, Gabriela Mlak - 3E
op. Stanisława Głowacz
Wiktor Bubiak - 3B, Katarzyna Pieczara - 3B
op. Małgorzata Chorąży
Konkurs biblijny.
Tobiasz Urbański - 1C
op. ks. Bolesław Żmuda
KONKURSY ARTYSTYCZNE